Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Folwark Komendanta

W magazynie
SKU
9788366338890
SKU 9788366338890
Wydawnictwo Samsara
Autor Norbert Grzegorz Kościesza
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 256
Format 135 x 205
39,90 zł
Były funkcjonariusz szczerze i ostro o patologiach w polskiej policji.

Norbert Kościesza, były policjant z dziesięcioletnim stażem pracy w białostockiej komendzie odkrywa przed czytelnikiem szokującą prawdę o instytucji państwowej, której misją jest dbanie o praworządność i bezpieczeństwo.

Postacie, które przedstawia, są fikcyjne, ale opisane historie wydarzyły się naprawdę. Kościesza w brutalny i bezpardonowy sposób opisuje policyjną codzienność zasnutą oparami alkoholu, której granice wyznaczają nazwiska, znajomości i układy. Opowiada o trudnych interwencjach, po których policjanci zamykają się w radiowozach i płaczą jak małe dzieci. Szokuje obrazem ich przełożonych, dla których priorytetami są wpływy i utrzymanie stanowisk.

Uświadamiając obywatelom, co tak naprawdę dzieje się za drzwiami komendy, autor walczy o godne warunki pracy swoich kolegów. Skłania także do refleksji. Dlaczego jest tak źle i co zrobić, aby było lepiej?

Norbert Grzegorz Kościesza – były policjant z dziesięcioletnim stażem pracy w białostockiej komendzie, autor dwóch książek z zakresu literatury faktu oraz opowiadań i baśni dla dzieci. Pochodzi z gór, w których też spędził dużą część swojego życia, dziesięć lat temu związał swoje życie z Podlasiem.
Więcej informacji
SKU 9788366338890
Wydawnictwo Samsara
Autor Norbert Grzegorz Kościesza
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 256
Format 135 x 205
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Folwark Komendanta
Twoja ocena