Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Fiszki Angielski dla Dzieci. Zawody + Gra Piotruś

W magazynie
SKU
9788378431886
SKU 9788378431886
Wydawnictwo Wydawnictwo Cztery Głowy
Autor Kinga Perczyńska
Data Wydania 2014
Oprawa Pudełko
Nasza cena 12,00 zł Normalna cena 15,00 zł
Prezentowany tytuł to doskonała propozycja dla rodziców chcących w atrakcyjny sposób zachęcić swoje dzieci do nauki języka angielskiego. Kolorowe FISZKI obrazkowe nauczą Twoje dziecko nazw wielu ciekawych zawodów, a znana i lubiana gra PIOTRUŚ pozwoli nie tylko powtórzyć słówka, ale i świetnie się przy tym bawić.

KOD wewnątrz pudełka umożliwia pobranie 48 plików audio (mp3). Każdy plik to nagranie hasła z jednego kartonika (w trybie: hasło po polsku – hasło w języku obcym – przerwa na powtórzenie). Funkcja SPELL wyświetla angielskie hasła na ekranie odtwarzacza. Pliki można wgrać do dowolnego urządzenia posiadającego funkcjonalność odtwarzania plików mp3 lub nagrać na płytę CD.

KOD wewnątrz pudełka umożliwia uzyskanie dostępu do programu do nauki online. Program ten ma formę gry typu memory, której celem jest odsłanianie par spośród zestawu pomieszanych kart. Gra nie tylko wspomaga zapamiętywanie słówek znajdujących się na kartach, ale też rozwija pamięć i doskonali umiejętność koncentracji.
Więcej informacji
SKU 9788378431886
Wydawnictwo Wydawnictwo Cztery Głowy
Autor Kinga Perczyńska
Data Wydania 2014
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fiszki Angielski dla Dzieci. Zawody + Gra Piotruś
Twoja ocena