Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Fishing and Seafood Industry. Career Paths. Class CD

W magazynie
SKU
9781471527371
SKU 9781471527371
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
60,00 zł
Fishing & Seafood Industry z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub zawodowo zajmujących się rybołówstwem, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.
 
Career Paths to nowość na polskim rynku wydawniczym. Rewelacyjna seria publikacji dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
 
Płyty CD do wykorzystania w klasie (Class Audio CDs)
Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania tekstów do ćwiczeń rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.
Więcej informacji
SKU 9781471527371
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans
Data Wydania 2016
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fishing and Seafood Industry. Career Paths. Class CD
Twoja ocena