Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

First Steps in English 1 + CD + MP3. Angielski Dla Początkujących. Część 1-12

W magazynie
SKU
9788389035714
SKU 9788389035714
Wydawnictwo Level Trading
Autor Henryk Krzyżanowski
Data Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Ilość stron 240
Nasza cena 79,20 zł Normalna cena 99,00 zł
Intensywny kurs języka angielskiego FIRST STEPS IN ENGLISH jest kursem opartym na oryginalnej, sprawdzonej w praktyce i wysoce skutecznej metodzie nauczania języka obcego. Zestaw obejmuje 480 minut nagrań (6 płyt CD audio + płyta w formacie mp3). Nagrania oraz podręcznik zapewniają łącznie 200 intensywnych lekcji języka angielskiego.

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, a także dla tych, którzy chcą uporządkować i usystematyzować posiadaną wiedzę.

Główne zalety kursu:
  • • precyzyjne sterowanie pracą ucznia gwarantujące sukces startującym od zera,
  • • staranne i dogłębne przedstawienie gramatyki oraz duża liczba testów i ćwiczeń sprawdzających,
  • • specjalny nacisk na wymowę (w nagraniach biorą udział rodowici Anglicy),
  • • różnorodne ćwiczenia stanowiące świetne źródło materiałów także dla nauczycieli,
  • • idealny do samodzielnej nauki oraz jako pomoc dla uczniów, studentów, uczestników kursów językowych,
  • • usprawnia i ułatwia pracę lektorom na kursach stacjonarnych.

Kurs ten ma znaczącą przewagę nad kursami opracowanymi w Wielkiej Brytanii, gdyż przeznaczony jest konkretnie i wyłącznie dla Polaków. Szczególny nacisk autor kładzie na zagadnienia sprawiające Polakom najwięcej trudności.

Celem kursu jest czynne opanowanie języka w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się na poziomie podstawowym oraz zdobycie podstawy do gruntownego opanowania języka angielskiego. Wobec zastosowania tak dużej liczby nagrań (480 minut) kurs rozwija umiejętność rozumienia mowy w stopniu nieporównanie wyższym niż kursy tradycyjne.

FIRST STEPS IN ENGLISH przeznaczony jest zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla tych, które już kiedyś uczyły się angielskiego. Tym ostatnim pozwoli on uporządkować i zaktywizować posiadaną wiedzę, jak również pozbyć się ewentualnych błędów nabytych wcześniej. Z kursu można korzystać samodzielnie albo pod kierunkiem nauczyciela. W obu przypadkach należy ściśle stosować się do instrukcji zawartych w materiałach drukowanych, choć oczywiście doświadczony nauczyciel może je nieco modyfikować stosownie do potrzeb indywidualnych.

Materiały drukowane stanowią absolutnie nieodłączny element całości, bowiem większość ćwiczeń na płycie CD może być wykonywana tylko w połączeniu z zawartymi w nich informacjami. Oprócz szczegółowego programu ćwiczeń zawierają one skrótowe wyjaśnienia gramatyczne, uwagi dotyczące wymowy, teksty rozmówek, teksty i ćwiczenia dodatkowe. Pracę z płytą CD należy zawsze poprzedzić zapoznaniem się z instrukcją dotyczącą danego ćwiczenia znajdującą się w podręczniku.
Więcej informacji
SKU 9788389035714
Wydawnictwo Level Trading
Autor Henryk Krzyżanowski
Data Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Ilość stron 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:First Steps in English 1 + CD + MP3. Angielski Dla Początkujących. Część 1-12
Twoja ocena