Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

English World 7. Podręcznik

W magazynie
SKU
9780230032521
SKU 9780230032521
Wydawnictwo Macmillan
Autor Liz Hocking, Mary Bowen, Wendy Wren
Rok Wydania 2012
Oprawa Miękka
Nasza cena 40,01 zł Normalna cena 50,00 zł
English World to kurs, który jest owocem pracy grupy znakomitych autorów takich bestsellerów, jak Way Ahead czy Macmillan English. Cała seria składa się z dziesięciu poziomów i jest przeznaczona dla dzieci w wieku 6-16 lat.

English World harmonijnie rozwija wszystkie sprawności językowe, kładąc szczególny nacisk na efektywną komunikację już na pierwszych etapach nauki. Tłem dla prezentacji materiału językowego zawartego w książkach są informacje zaczerpnięte z różnych dziedzin nauki, co rozszerza wiedzę dzieci o otaczającym je świecie. Metodyka nauczania i szata graficzna zmieniają się wraz z poziomem zaawansowania, dzięki czemu uczniowie zauważają, że bohaterowie kursu dorastają wraz z nimi.

Innowacyjny DVD-ROM zawierający materiały do wykorzystania z tablicą interaktywną, krótkie filmiki i prezentacje, animowane plakaty, nagrania wideo i narzędzie do tworzenia testów, jest nieocenioną pomocą w dopasowaniu zajęć do potrzeb grupy. Słowniczek do każdego poziomu pomaga uczniom powtarzać i utrwalać słownictwo. Sekcje Learning to Learn w zeszycie ćwiczeń zawierają przydatne wskazówki dotyczące strategii uczenia się, które podpowiadają, jak przyswajać materiał w najlepszy sposób. Historyjki i projekty promują postawę prospołeczną.
Więcej informacji
SKU 9780230032521
Wydawnictwo Macmillan
Autor Liz Hocking, Mary Bowen, Wendy Wren
Rok Wydania 2012
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:English World 7. Podręcznik
Twoja ocena