Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

English Unlimited Advanced. CD do Podręcznika

W magazynie
SKU
9780521144469
SKU 9780521144469
Wydawnictwo Cambridge University Press
Autor Adrian Doff, Ben Goldstein
Data Wydania 2011
Oprawa Pudełko
Nasza cena 100,61 zł Normalna cena 117,00 zł

English Unlimited to sześciopoziomowy (Starter - Advanced) kurs dla starszej młodzieży i dorosłych.

English Unlimited przygotowuje uczniów do swobodnego posługiwania się językiem angielskim jako narzędziem globalnej komunikacji. Uczy poprzez interakcje językowe z życia codziennego, a ponadto rozwija umiejętności niezbędne do skutecznego porozumiewania się w języku angielskim poza środowiskiem szkolnym.

Szczególny nacisk autorzy kursu kładą na wykorzystanie autentycznych materiałów audio już od samego początku pracy z podręcznikiem. Dzięki uniwersalnym tematom i ćwiczeniom, a także rozwijaniu wrażliwości na inne kultury jako ważnej, komplementarnej umiejętności, kurs pomaga uczniom stać się świadomymi i efektywnymi użytkownikami języka.

Komponenty kursu: Podręcznik zawierająca e-portfolio Self-Study pack (w którego skład wchodzi Ćwiczenia i DVD-ROM, a na nim: ponad 200 interaktywnych ćwiczeń, materiały video z wywiadami z ludźmi z całego świata, program do nagrywania własnego głosu, testy służące samoocenie postępów) Teacher's pack składający się z książki nauczyciela i płyty DVD Płyty CD.

Więcej informacji
SKU 9780521144469
Wydawnictwo Cambridge University Press
Autor Adrian Doff, Ben Goldstein
Data Wydania 2011
Oprawa Pudełko