Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

English Class A2+ Zeszyt ćwiczeń + Online Homework (materiał ćwiczeniowy) wydanie rozszerzone

W magazynie
SKU
9788378825630
SKU 9788378825630
Wydawnictwo Pearson
Autor Lynda Edwards, Anna Rzeźnik
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Format 210 x 297
Nasza cena 11,87 zł Normalna cena 14,30 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Wydanie rozszerzone zeszytu ćwiczeń z kodem do eDesku


Nowe wydanie to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.


Częścią publikacji jest kod do eDesku, w którym uczeń znajdzie w pełni interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń, a także dodatkowe interaktywne zadania oparte na filmach BBC z lekcji i wszystkie nagrania wideo do kursu.

NOWOŚĆ! Interaktywny zeszyt ćwiczeń w eDesku


eDesk dla ucznia zawiera interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń, a także dodatkowe materiały Extra Online Homework, które pozwolą przedłużyć kontakt z językiem także poza lekcją.


Funkcjonalności platformy pozwalają w łatwy sposób monitorować postępy młodzieży w nauce, zapewniając uczniowi natychmiastową informację zwrotną, a nauczycielowi – dodatkowy czas na lekcji, który może poświęcić na omawianie zagadnień sprawiających uczniom więcej problemów.
Kod dostępu do Interactive Workbook


Kod dołączony do podręcznika daje uczniowi dostęp do interaktywnej wersji zeszytu ćwiczeń z zadaniami online na platformie edesk.pearson.pl. Platforma pozwala nauczycielowi monitorować zaangażowanie uczniów w wirtualnej klasie oraz zapewnia ciekawe narzędzia motywujące młodzież do pracy zdalnej.


Jednorazowy kod aktywuje dostęp uczniowski do interaktywnego zeszytu ćwiczeń z dodatkowymi zadaniami Extra Online Homework na platformie edesk.pearson.pl. Ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji. Korzystanie z platformy eDesk na innym urządzeniu (niż to, na którym dokonano aktywacji kodu) jest możliwe. W tym celu wystarczy zalogować się swoimi danymi na stronie edesk.pearson.pl.


Interactive Workbook będzie dostępny na platformie po 15 sierpnia 2021 r.


 


Kod zapewnia uczniowi:


 kompletną wersję zeszytu ćwiczeń z interaktywnymi zadaniami •  do wykonania w trybie online,

 • automatyczne sprawdzanie zadań zamkniętych,

 • raporty podsumowujące wykonanie zadań,

 • dostęp do materiału audio i wideo do kursu

 • Extra Online Homework, czyli dodatkowe interaktywne zadania egzaminacyjne oraz dodatkowe interaktywne ćwiczenia w oparciu o filmy BBC do kursu.UWAGA NAUCZYCIELE!
Kod nauczycielski do platformy edesk.pearson.pl znajduje się w książce nauczyciela do kursu. Kod zapewnia dostęp do: • Presentation Tool – oprogramowania do kursu z interaktywnym podręcznikiem i zeszytem ćwiczeń z Extra Online Homework,

 • dodatkowych materiałów do kursu,

 • Test Generatora.


 


Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych, co do ePanelu oraz na strony pearson.pl.


Wymagania techniczne:


Oprogramowanie dostępne na platformie edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablicach interaktywnych (Firefox) i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych:


Przeglądarki: • Google Chrome – od wersji 32, oraz wyższe wersje

 • Mozilla Firefox – od wersji 27, oraz wyższe wersje

 • Apple Safari od wersji 8 wzwyż

 • Microsoft EdgeSystemy operacyjne: • Microsoft Windows – wersje 7, 8, 8.1, 10 i wyższe (Chrome, Firefox, Edge) – minimum 2GB RAM

 • Apple Mac OSx – od wersji 10.8 i wyższe (Safari)

 • Apple iOS – od wersji 7.1.2 (Safari)

 • Google Android 8, 9, 10 (Chrome i Edge)

 • Linux (Chrome i Firefox)


 


Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows, niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce. Więcej informacji na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Pomoc.
Więcej informacji
SKU 9788378825630
Wydawnictwo Pearson
Autor Lynda Edwards, Anna Rzeźnik
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Format 210 x 297