Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

#ENGLISH 2. Workbook Student's Book + kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781399202893
SKU 9781399202893
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley
Data Wydania 2022
Oprawa Inna
Nasza cena 50,15 zł Normalna cena 59,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Pakiet obejmuje papierowy zeszyt ćwiczeń dla ucznia (Workbook Student's) oraz kod aktywacyjny do zeszytu ćwiczeń w wersji cyfrowej (Workbook DigiBook).

W pełni kolorowy zeszyt ćwiczeń zawiera zadania z zakresu Vocabulary, Grammar i Everyday English skorelowane z modułami z podręcznika. Na końcu modułu znajdują się zadania do powtórzenia materiału. Na końcu publikacji umieszczono dział Skills Practice z dodatkowymi zadaniami z zakresu Reading i Listening.

Zeszyt ćwiczeń w wersji cyfrowej (Workbook DigiBook) zawiera pełny materiał z papierowej wersji zeszytu ćwiczeń wraz z materiałem audio, przy czym zadania mają interaktywną formę. Aplikacja pozwala także rejestrować postępy ucznia w zakresie poszczególnych umiejętności językowych.
Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu.

Z DigiBooka można korzystać na urządzeniach stacjonarnych (Windows, Mac) i mobilnych (Android, iOS).

Do korzystania na urządzeniach mobilnych zalecamy pobranie aplikacji DigiBooks. Wymagania instalacyjne dla urządzeń mobilnych:

Android – aplikację pobiera się z Google Play Store (jest kompatybilna z wersją 5.0 i następnymi)
iOS – aplikację pobiera się z App Store (jest kompatybilna z wersją 11 i następnymi)
Jeden użytkownik (osoba posługująca się unikalnym loginem i hasłem) może korzystać z DigiBooka na 3 urządzeniach.


Opis serii #ENGLISH:

#ENGLISH to nowoczesny kurs dla nastolatków uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do A2+. Seria jest efektywnym połączeniem materiałów drukowanych i cyfrowych, dzięki czemu nauka może przebiegać zarówno w sposób tradycyjny – w klasie szkolnej, jak i hybrydowy (blended learning) – z wykorzystaniem zdalnych form aktywizacji uczniów. Kurs ułatwia także nauczycielowi prowadzenie zajęć techniką odwróconej klasy (flipped classroom), gdyż zapewnia 2 warianty scenariuszy lekcyjnych – tradycyjny i wykorzystujący technikę flipped classroom. W tym drugim przypadku uczeń przygotowuje się do nowej lekcji w domu, np. oglądając zintegrowane z kursem filmy. Dzięki temu jest cały czas motywowany do samodzielnego działania, co sprawia, że szybciej rozwija swoje umiejętności językowe.
Więcej informacji
SKU 9781399202893
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley
Data Wydania 2022
Oprawa Inna