Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

#ENGLISH 2. Student's Book + kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781399202879
SKU 9781399202879
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley
Data Wydania 2022
Oprawa Inna
Nasza cena 64,50 zł Normalna cena 75,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Pakiet obejmuje podręcznik w wersji papierowej (Student's Book) oraz kod aktywacyjny do podręcznika w wersji cyfrowej (Student's Book DigiBook).

Podręcznik (Student's Book) składa się z 6 tematycznych modułów, a każdy moduł z 5 lekcji (units). W skład modułu wchodzą następujące sekcje: Reading, Vocabulary, Grammar, Listening, Speaking, Everyday English, Pronunciation i Writing. Oprócz tego w module znajdują się działy: CLIL, Culture, Public Speaking, Projects, Review & Now I Can, Fun Time (quizy, memy, krzyżówki, piosenki, powiedzenia) oraz komiks z ćwiczeniami – #Codecrackers. Na końcu podręcznika zamieszczono m.in. opcjonalny dział Writing Bank prezentujący różne formy wypowiedzi pisemnych (np. wpis na blogu, pocztówka, artykuł), sekcję z dodatkowymi zadaniami typu projekt i listę słów (Word List).

Podręcznik w wersji cyfrowej (Student's Book DigiBook) zawiera: pełny materiał z podręcznika papierowego, interaktywne zadania, nagrania audio do zadań z zakresu rozumienia ze słuchu, filmy, interaktywny słowniczek. Pozwala rejstrować postępy ucznia w zakresie poszczególnych umiejętności językowych.

Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu.

Z DigiBooka można korzystać na urządzeniach stacjonarnych (Windows, Mac) i mobilnych (Android, iOS).

Do korzystania na urządzeniach mobilnych zalecamy pobranie aplikacji DigiBooks. Wymagania instalacyjne dla urządzeń mobilnych:

Android – aplikację pobiera się z Google Play Store (jest kompatybilna z wersją 5.0 i następnymi)
iOS – aplikację pobiera się z App Store (jest kompatybilna z wersją 11 i następnymi)
Jeden użytkownik (osoba posługująca się unikalnym loginem i hasłem) może korzystać z DigiBooka na 3 urządzeniach.

Opis serii #ENGLISH:

#ENGLISH to nowoczesny kurs dla nastolatków uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do A2+. Seria jest efektywnym połączeniem materiałów drukowanych i cyfrowych, dzięki czemu nauka może przebiegać zarówno w sposób tradycyjny – w klasie szkolnej, jak i hybrydowy (blended learning) – z wykorzystaniem zdalnych form aktywizacji uczniów. Kurs ułatwia także nauczycielowi prowadzenie zajęć techniką odwróconej klasy (flipped classroom), gdyż zapewnia 2 warianty scenariuszy lekcyjnych – tradycyjny i wykorzystujący technikę flipped classroom. W tym drugim przypadku uczeń przygotowuje się do nowej lekcji w domu, np. oglądając zintegrowane z kursem filmy. Dzięki temu jest cały czas motywowany do samodzielnego działania, co sprawia, że szybciej rozwija swoje umiejętności językowe.
Więcej informacji
SKU 9781399202879
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley
Data Wydania 2022
Oprawa Inna