Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Egzamin Ósmoklasisty. Repetytorium. Książka Nauczyciela + DigiBook + CD

W magazynie
SKU
9788379731404
SKU 9788379731404
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley
Rok Wydania 2018
Oprawa Miękka
Format 215 x 295
Nasza cena 64,00 zł Normalna cena 80,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Pakiet obejmuje książkę nauczyciela (Teacher's Book - overprinted) i zestaw płyt audio (Class Audio CDs). Książka nauczyciela zawiera pełny materiał z książki ucznia z nadrukowanymi odpowiedziami do zadań i dodatkowe działy: Answer Section z przykładowymi wypowiedziami ustnymi i pisemnymi oraz Audioscripts z zapisem nagrań.

Do książki nauczyciela dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki ucznia - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio.

Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium to obszerna, starannie opracowana publikacja, zapewniająca gruntowne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Książka umożliwia skuteczne ćwiczenie i rozwijanie sprawdzanych na egzaminie umiejętności językowych poprzez szeroki wybór zadań typu egzaminacyjnego i wskazówki dotyczące technik ich wykonywania. Pozwala także powtórzyć i uzupełnić wiadomości z gramatyki oraz przypomnieć i poszerzyć słownictwo z wymaganych na egzaminie zakresów tematycznych. Repetytorium zostało przygotowane w oparciu o wymagania określone w podstawie programowej w zakresie języka obcego dla szkoły podstawowej oraz Informator o egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego od roku szkolnego 2018/2019.
Więcej informacji
SKU 9788379731404
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley
Rok Wydania 2018
Oprawa Miękka
Format 215 x 295
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Egzamin Ósmoklasisty. Repetytorium. Książka Nauczyciela + DigiBook + CD
Twoja ocena