Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Zdasz To. Egzamin Ósmoklasisty. Język Polski. Opis, Arkusze, Odpowiedzi

W magazynie
SKU
9788302179730
SKU 9788302179730
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor \
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 192
Format 205 x 285
Nasza cena 23,47 zł Normalna cena 28,20 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Egzamin ósmoklasisty. Język polski. Opis. Arkusze. Odpowiedzi. ZDASZ TO jest publikacją, w której w przystępny sposób opisano zasady i przebieg egzaminu ósmoklasisty – to ułatwi uczniowi uporządkowanie wiedzy polonistycznej i oswojenie się z egzaminem.

Publikacja zawiera opis formuły i założeń egzaminu, próbne arkusze egzaminacyjne oraz odpowiedzi do zadań.

Unikatowym materiałem jest dodatek plus: Omówienie lektur i zadania. Zawiera on przypomnienie wiadomości dotyczących wszystkich lektur obowiązkowych dla klas 7 i 8 oraz odnoszące się do tych lektur zadania zamknięte i otwarte, a także odpowiedzi do nich. Dzięki temu uczeń powtarza i systematyzuje wiedzę.

Publikacja zawiera:
- Zestaw 10 przykładowych arkuszy egzaminacyjnych – łącznie ponad 200 zadań odnoszących się do treści zawartych w podstawie programowej, które obowiązują na egzaminie. Dzięki arkuszom uczeń może sprawdzić stopień opanowania wiedzy i umiejętności niezbędnych na egzaminie oraz wyćwiczyć rozwiązywanie zadań w wyznaczonym czasie – 120 min.
- Struktura każdego arkusza jest zgodna z założeniami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej – publikacja zawiera zestaw arkuszy egzaminacyjnych zgodnych z wymogami opisanymi w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego opublikowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
- Informacja zwrotna dzięki zamieszczonym odpowiedziom – do każdego arkusza dodano klucz odpowiedzi oraz przykładowe rozwiązania, które pozwolą uczniowi szybko zorientować się, co jeszcze musi powtórzyć.
- Indywidualne strategie egzaminacyjne – uczeń dzięki rozwiązywaniu wielu zadań może nie tylko zweryfikować poprawność swoich rozwiązań, ale także przećwiczyć różne sposoby rozwiązywania zadań.
Więcej informacji
SKU 9788302179730
Wydawnictwo Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Autor \
Rok Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 192
Format 205 x 285
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zdasz To. Egzamin Ósmoklasisty. Język Polski. Opis, Arkusze, Odpowiedzi
Twoja ocena