Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

EDGARD Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe 6-9 lat Zabawy logiczne

W magazynie
SKU
9788377886328
SKU 9788377886328
Wydawnictwo EDGARD
Autor Natalia Minge, Krzysztof Minge
Data Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Ilość stron 104
Format 75 x 165
Nasza cena 16,99 zł Normalna cena 19,99 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 97 różnorodnych zagadek uczy logicznego myślenia i wyciągania wniosków, ćwiczy koncentrację i wprowadza w świat matematyki, a dodatkowo stanowi świetną zabawę!

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

97 ciekawych zagadek o różnym stopniu trudności.
Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni.

Autorzy Natalia i Krzysztof Minge są doświadczonymi psychologami zajmującymi się tematyką wczesnego rozwoju intelektualnego.
Więcej informacji
SKU 9788377886328
Wydawnictwo EDGARD
Autor Natalia Minge, Krzysztof Minge
Data Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Ilość stron 104
Format 75 x 165
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EDGARD Kapitan Nauka Zagadki obrazkowe 6-9 lat Zabawy logiczne
Twoja ocena