Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Kapitan Nauka. Angielski Zagadki Obrazkowe 6-9 lat

W magazynie
SKU
9788377886335
SKU 9788377886335
Wydawnictwo EDGARD
Rok Wydania 2016
Oprawa Inna
Nasza cena 15,99 zł Normalna cena 19,99 zł
Zagadki obrazkowe Angielski to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą języka angielskiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.
Kolorowa książeczka angielsko-polska
Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.
104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności
Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Zabawne ilustracje wspomagają zapamiętywanie, a urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).
Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Angielski sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. Twoje dziecko będzie uczyło się angielskiego z przyjemnością!
 
Więcej informacji
SKU 9788377886335
Wydawnictwo EDGARD
Rok Wydania 2016
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kapitan Nauka. Angielski Zagadki Obrazkowe 6-9 lat
Twoja ocena