Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kapitan Nauka. Angielski w Zagadkach. 4-6 Lat

W magazynie
SKU
9788362482610
SKU 9788362482610
Wydawnictwo EDGARD
Autor \
Data Wydania 2011
Oprawa Pudełko
Format 75 x 165
Nasza cena 15,98 zł Normalna cena 19,98 zł
Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:
  • kolorowe karty angielsko-polskie,
  • 112 zagadek o różnym stopniu trudności,
  • szybkie sprawdzanie odpowiedzi – na rewersie kart,
  • pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart,
  • poradnik dla rodziców do pobrania.
Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 4-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż – są doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili.

Zagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

Poradnik dla rodziców i nauczycieli: rodzice i nauczyciele znajdą w nim porady, jak uczyć dzieci języka obcego, pomysły na wspólne zabawy z wykorzystaniem kart, a także przydatny w praktyce zapis wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem.
Więcej informacji
SKU 9788362482610
Wydawnictwo EDGARD
Autor \
Data Wydania 2011
Oprawa Pudełko
Format 75 x 165
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kapitan Nauka. Angielski w Zagadkach. 4-6 Lat
Twoja ocena