Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Trexo. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
5908215009168
SKU 5908215009168
Wydawnictwo Egmont
Autor Jan Ake Hansson
Data Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Nasza cena 71,96 zł Normalna cena 89,95 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Ilość graczy: 2+
Wiek graczy: 7+
Czas rozgrywki: około 15 minut
Kółko i krzyżyk w nowym wymiarze!
Celem gry jest ułożenie 5 swoich symboli w jednym rzędzie – poziomo, pionowo lub na ukos. Jednak nie będzie to łatwe. Za każdym razem gdy wykładasz płytkę, umieszczasz na planszy także symbol przeciwnika! Kafelki można kłaść jeden na drugim, więc rozgrywka toczy się w 3 wymiarach. Każdy ruch zmienia diametralnie sytuację na planszy i może zadecydować o zwycięstwie.
Wylosujcie, kto będzie grał krzyżykiem, a kto kółkiem. Grający krzyżykiem rozpoczyna rozgrywkę, umieszczając płytkę na dowolnych dwóch polach planszy. Następnie drugi gracz robi to samo. W ten sposób gracze naprzemiennie zagrywają płytki, po jednej na rundę. Raz położona płytka nie może być przemieszczana ani usunięta.
Wygra gracz, który jako pierwszy ułoży w jednej linii co najmniej pięć swoich symboli jeden obok drugiego. Symbole mogą być ułożone pionowo, poziomo albo na ukos. Nie ma znaczenia, na którym są poziomie, istotny jest widok z góry. Liczą się tylko widoczne symbole (niezakryte). Jeśli zabraknie płytek albo nie można wyłożyć na planszę nowej płytki, to partia kończy się remisem.

Więcej informacji
SKU 5908215009168
Wydawnictwo Egmont
Autor Jan Ake Hansson
Data Wydania 2017
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Trexo. Gra Planszowa
Twoja ocena