Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Skaczące Jajeczka. Gra Ruchowa

W magazynie
SKU
5902650612471
SKU 5902650612471
Wydawnictwo REBEL
Autor Roberto Fraga
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Nasza cena 49,15 zł Normalna cena 59,95 zł
Ilość graczy: 2 - 4 osób
Wiek graczy: od 7 lat
Czas rozgrywki: około 15 minut

Wykonaj zadanie szybciej niż inni, aby otrzymać jajko. Gdy będziesz mieć ich 5 - wygrywasz. Ale uwaga: z każdym kolejnym poziom trudności rośnie!

Skaczące jajeczka to zupełnie nowa wersja popularnej gry ruchowej, która sprawdzi się zarówno podczas zabawy z dziećmi, jak i na imprezie nieco starszego towarzystwa. Kluczem do zwycięstwa jest szybkość i koordynacja, a te, jak wiadomo, często nie idą ze sobą w parze!

Na samym początku gry każdy z graczy rzuca białą kością i umieszcza jedno z pomarańczowych jajek między częściami ciała, które wypadły. Gracze trzymają zdobyte jajka przez cały czas trwania rozgrywki. Oznacza to, że po rzucie kością części ciała i umieszczeniu jajka zgodnie z grafiką jajko nie powinno zmieniać swojego położenia.

W kolejnych rundach pierwszy gracz rzuca kością akcji. Wszyscy uczestnicy starają się jak najszybciej wykonać polecenie widoczne na ściance, która wypadła. Gracz, który zrobi to jako pierwszy, otrzymuje w nagrodę jajko… które musi umieścić w odpowiednim, wskazanym przez kostkę miejscu!

Gra kończy się w momencie, gdy któryś z uczestników zdobędzie 5 jajek, lub gdy zabraknie ich w pojemniku.
Więcej informacji
SKU 5902650612471
Wydawnictwo REBEL
Autor Roberto Fraga
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Skaczące Jajeczka. Gra Ruchowa
Twoja ocena