Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite. Dodatek do Gry Planszowej

W magazynie
SKU
5902560381269
SKU 5902560381269
Wydawnictwo Portal
Autor Ignacy Trzewiczek
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
159,95 zł

Ilość graczy: 1 - 4 osób
Wiek graczy: od 14 lat
Czas rozgrywki: około 60-120 minut
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie (edycja gra roku).
Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite to drugi dodatek do surwiwalowego klasyka, gry Robinson Crusoe: Przygody na bezludnej wyspie. Rozszerzenie zawiera zarówno unikatowy tryb gry, jak i komponenty, które wzbogacą Twoje rozgrywki w grę podstawową.
Ruszaj na wyprawę - czekają Cię na niej przygody spoza tego świata! Rozegraj dwa nowe scenariusze, które stanowią wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy! Spróbuj zupełnie nowego trybu grozy, który odmienia oblicze Robinsona Crusoe.
Jesteś na to gotowy?
Zaginione miasto Z to pięcioczęściowa kampania. Pułkownik Fawcett zaginął! Wyruszył w nieznane w poszukiwaniu Zaginionego Miasta Z i słuch po nim zaginął. Jesteś tu, by rozwiązać tę zagadkę. Czy pułkownik żyje? Czy miasto z legend istnieje? Co kryje pradawna puszcza?
Polowanie na skazańców to dwunasty scenariusz. Twój statek zatonął, lecz Ty ocalałeś, wyrzucony na brzeg... wraz z gromadą więźniów, których eskortowałeś. Teraz musisz ich wytropić, jednego po drugim.
W trzewikach bestii to trzynasty scenariusz. Kultyści przygotowują się do przebudzenia mitycznych istot zdolnych zatrząść posadami cywilizowanego świata! Musisz ich powstrzymać! Uzbrój się i bądź gotów pokonać wroga na jego terenie.

Więcej informacji
SKU 5902560381269
Wydawnictwo Portal
Autor Ignacy Trzewiczek
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite. Dodatek do Gry Planszowej
Twoja ocena