Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Cinderella + Video MultiROM. Young ELI Readers. Poziom A1.1 Movers

W magazynie
SKU
9788853622976
SKU 9788853622976
Wydawnictwo Eli
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Nasza cena 21,16 zł Normalna cena 24,90 zł
Cinderella + Video MultiROM - lektura dla dzieci do nauki języka angielskiego z nagraniem audio, materiałem video oraz aplikacją multimedialną.
 
Kolekcja: Young ELI Readers - Fairy Tales
 
Opis serii: Young ELI Readers - Fairy Tales to kolekcja książeczek na 4 poziomach trudności prezentująca klasyczne baśnie i opowieści przeznaczone dla dzieci uczących się języka angielskiego na następujących poziomach:
 
-poziom 1 (100 słów) below A1
-poziom 2 (200 słów) A1 Starters
-poziom 3 (300 słów) A1.1 Movers
-poziom 4 (400 słów) A2 Flyers
 
Cinderella + Video MultiROM:
Poziom zaawansowania 3: A1.1 Movers
 
Treść:
Adaptacja klasycznej bajki "Kopciuszek"
 
Syllabus:
Vocabulary areas:
clothes, housework
 
Grammar and structures:
 
Past simple regular and irregular forms
Verb + infinitive
Must for obligaton
Adverbs: never, quickly
Comparative and superlative adverbs
Conjunctions: because, but, and
Prepositions of time: after, on
Question words: why, when, where, who
 
Struktura:
Tekst książeczki uzupełniają wplecione w tekst ćwiczenia, a także 3 strony z zabawnymi kolorowymi zadaniami podsumowującymi. Integralną część opowieści stanowi także piosenka, którą można wykonywać wraz z bohaterami. W zestawie znajduje się płyta zawierająca nagranie lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka angielskiego, animowaną wersję opowieści doskonałą do pracy z tablicą interaktywną oraz dodatkowe multimedialne ćwiczenia (na komputery PC oraz Mac).
 
Ponadto treść uzupełniają: udramatyzowany tekst opowieści, który umożliwia odegranie historii przez uczniów, oraz sekcja "Make it", w której znajdują się propozycje prac techniczno-plastycznych nawiązujących do treści książki.
 
Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
 
Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.
 
Książki z kolekcji Young ELI Readers charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem. Seria Young ELI Readers opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages).
Więcej informacji
SKU 9788853622976
Wydawnictwo Eli
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cinderella + Video MultiROM. Young ELI Readers. Poziom A1.1 Movers
Twoja ocena