Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Horror w Arkham LCG: Rozbita Wieczność. Dodatek do Gry Karcianej

W magazynie
SKU
5902259204770
SKU 5902259204770
Wydawnictwo Galakta
Autor Nate French
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Nasza cena 53,35 zł Normalna cena 59,94 zł
Ilość graczy: 1 - 4 osób
Wiek graczy: od 14 lat
Czas rozgrywki: około 45 minut

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Zapomniana era.

W Zapomnianej erze badacze odwiedzili najmroczniejsze zakątki Ameryki Środkowej w poszukiwaniu zaginionego azteckiego miasta-państwa. To, co znaleźli podczas swojej ekspedycji, może być największym naukowym odkryciem tego wieku – może też być końcem Ziemi, jaką znamy. W kolejnych scenariuszach starali się naprawić swoje wcześniejsze błędy i poszukiwali informacji na temat tajemniczych artefaktów. W czasie swej podróży na południe odkryli sekrety, które zagrażają ich pojmowaniu świata, czasu i miejsca człowieka we wszechświecie.

Teraz, w Rozbitej Wieczności, poznają odpowiedzi na ostateczne, najważniejsze pytania. Jednak ostrożnie – nie jest to wiedza przeznaczona dla zwykłych śmiertelników, a ciężar prawdy może roztrzaskać resztki poczytalności nawet najbardziej doświadczonych badaczy.
Więcej informacji
SKU 5902259204770
Wydawnictwo Galakta
Autor Nate French
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Horror w Arkham LCG: Rozbita Wieczność. Dodatek do Gry Karcianej
Twoja ocena