Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Horror w Arkham LCG: Czeluście Yoth. Dodatek do Gry Karcianej

W magazynie
SKU
5902259204763
SKU 5902259204763
Wydawnictwo Galakta
Autor Nate French, Matthew Newman
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Nasza cena 53,36 zł Normalna cena 59,95 zł
Ilość graczy: 2 - 5 osób
Wiek graczy: od 10 lat

To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagana jest następująca gra: Horror w Arkham: Gra Karciana oraz dodatek Zapomniana Era.

Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Zapomniana era.

Okazuje się, że z Miasta Archiwów jest tylko jedno wyjście – w dół. Grupa badaczy rusza więc prosto w Czeluście Yoth i w samo serce obłędu, który się tam czai.

Jednak w Czeluściach Yoth obłęd to najmniejsze niebezpieczeństwo. Na każdym kroku w cieniach czyhają istoty, które tylko czekają, aby uderzyć w najmniej spodziewanym momencie. Za każdym razem, kiedy gracze schodzą niżej, aktualny poziom należy zaznaczyć na osobnej karcie. Sama z siebie głębokość nie ma żadnego efektu, ale wiele kart staje się znacznie groźniejszych na niższych poziomach.

Zestaw zawiera karty z kampanii Zapomniana era. Do rozgrywki wymagane są: zestaw podstawowy gry karcianej Horror w Arkham LCG oraz rozszerzenie Zapomniana era.
Więcej informacji
SKU 5902259204763
Wydawnictwo Galakta
Autor Nate French, Matthew Newman
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Horror w Arkham LCG: Czeluście Yoth. Dodatek do Gry Karcianej
Twoja ocena