Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Gry i Zabawy Językowe. Język Polski Jako Obcy. Poziom A0/A1

W magazynie
SKU
9788360229828
SKU 9788360229828
Wydawnictwo Prolog
Autor Ewa Kołaczek
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Ilość stron 94
Format 210 x 274
Nasza cena 74,52 zł Normalna cena 89,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
GRY I ZABAWY JĘZYKOWE to starannie opracowany zestaw pomocy dydaktycznych do nauki języka polskiego jako obcego, stworzony z myślą o nauczycielach, którzy chcą w atrakcyjny sposób prowadzić swoje zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne.

66 plansz formatu A4 zawiera różnorodne zadania aktywizujące: quizy, rozsypanki, gry, ćwiczenia z lukami, karty ze scenkami sytuacyjnymi itd. W połączeniu z bogatym materiałem ilustracyjnym są one doskonałym narzędziem, które ma na celu pomóc studentom w utrwaleniu słownictwa i opanowaniu podstawowych struktur z poziomu A0/A1. Proste, intuicyjne zadania zachęcają do jak największej aktywności językowej oraz stwarzają wiele okazji do zabawy i integracji grupy.

Odpowiednio usztywnione plansze nadają się do wielokrotnego użytku. Poszczególne części gier są gotowe do wycięcia, a w zależności od potrzeb nauczycieli plansze można dodatkowo kopiować.

GRY I ZABAWY JĘZYKOWE mogą być wykorzystywane na zajęciach grupowych oraz na lekcjach indywidualnych. Dołączona do zestawu broszura zawiera opis wszystkich gier wraz z praktycznymi wskazówkami oraz różnymi wariantami realizacji poszczególnych zadań.

Zeszyt z instrukcjami do GIER I ZABAW JĘZYKOWYCH zawiera tabele z podpowiedziami które gry można wykorzystać jako jako materiał uzupełniający lub powtórzeniowy w pracy z podręcznikami HURRA!!! Po polsku 1 oraz SURVIVAL POLISH CRASH COURSE. Jednak, GRY I ZABAWY JĘZYKOWE, ze względu na swój uniwersalny charakter mogą być używane na wszystkich kursach na poziomie A0/A1.
Więcej informacji
SKU 9788360229828
Wydawnictwo Prolog
Autor Ewa Kołaczek
Data Wydania 2018
Oprawa Pudełko
Ilość stron 94
Format 210 x 274
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gry i Zabawy Językowe. Język Polski Jako Obcy. Poziom A0/A1
Twoja ocena