Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Geniusz. Gra Logiczna

W magazynie
SKU
5902596985035
SKU 5902596985035
Wydawnictwo Bard
Autor Reiner Knizia
Data Wydania 2013
Oprawa Pudełko
89,89 zł

Ilość graczy: 1 - 4 osób
Wiek graczy: od 8 lat
Czas rozgrywki: około 30-45 minut
Geniusz to jedna z bardziej znanych gier Reinera Knizia (autor takich gier jak Zaginione Miasta, Tygrys i Eufrat). Gracze układają kolorowe żetony na sześciokątnej planszy, zbierają punkty, blokują żetony przeciwnika i starają się chronić samych siebie przed zablokowaniem przez innych. Mówi się, że jest to najlepsze połączenie Scrabble, Domina oraz klasycznej gry Mastermind. Na pewno świadczy o tym rekomendacja MENSY.
Szalenie elegancka mechanika wręcz zmuszająca do przeprowadzenia kolejnej i kolejnej rozgrywki sprawia, że Geniusz (Ingenious) jest doskonałym wprowadzeniem do planszówek w nieskomplikowanym, abstrakcyjnym, ale bardzo przyjaznym stylu. Gra jest genialnie prosta i po prostu genialna!
Dzięki wariantowi dla jednego gracza, możemy także trenować swoje szare komórki, czekając na przyjście naszych współgraczy.
Zmieniona edycja ponadto jest bardzo starannie wykonana, zwiększono przejrzystość płytek i planszy a także zmniejszono rozmiar pudełka. Wszystko to po to, aby można się było nią cieszyć w jeszcze większym gronie znajomych!

Więcej informacji
SKU 5902596985035
Wydawnictwo Bard
Autor Reiner Knizia
Data Wydania 2013
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Geniusz. Gra Logiczna
Twoja ocena