Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Czytam po polsku. 12 opowiadań z ćwiczeniami

W magazynie
SKU
9788396155016
SKU 9788396155016
Wydawnictwo Prolog
Autor Paulina Lipiec
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 104
Format 165 x 235
Nasza cena 33,06 zł Normalna cena 39,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Książka Czytam po polsku. 12 opowiadań z ćwiczeniami zawiera:
- 12 opowiadań na poziomach A2-B1,
- ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu pisanego,
- ćwiczenia leksykalno-gramatyczne pod każdym opowiadaniem,
- słowniczek PL / EN z zaznaczonymi idiomami,
- klucz odpowiedzi,
- przypisy kulturowe.

Ćwiczenia zawarte w Czytam po polsku. 12 opowiadań z ćwiczeniami przeznaczone są do pracy indywidualnej, ale mogą być też wykorzystywane przez nauczycieli na kursach grupowych, jako materiał uzupełniający. Studenci mogą wykorzystać Czytam po polsku jako dodatkowy materiał wspomagający przygotowanie do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1.

Opowiadania zamieszczone w książce są krótkie, ale treściwe i stanowią osobne opowieści, które wywołują u czytelnika różne emocje - od śmiechu, przez złość, aż do wzruszenia. Język użyty w Czytam po polsku. 12 opowiadań z ćwiczeniami jest prosty, jednakże dzięki tej nieskomplikowanej budowie, czytelnik jest w stanie bez problemu śledzić narrację. Wszystkie opowiadania są o życiu codziennym różnych Polaków i każda historia zawiera jakiś morał, lekcję - nie tylko poprawnego formułowania zdań. Opowiadania są na tyle otwarte, że mogą zmotywować studenta do napisania kontynuacji i tym samym przećwiczenia nowych umiejętności. Czytam po polsku. 12 opowiadań z ćwiczeniami to nie tylko krótkie opowieści z przygotowanymi do nich zadaniami, ale również szansa na nauczenie się nowych rzeczy: streszczania historii, interpretowania czy argumentowania i wypowiadania się na dany temat (a należy zaznaczyć, że każde opowiadanie motywuje do wypowiedzenia się o innej sferze życia).

Jeśli pragniecie nietuzinkowego podejścia do nauki języka polskiego, to wybierzcie 12 opowiadań, których język jest swobodny, a wypowiedzi bohaterów naturalne.
Więcej informacji
SKU 9788396155016
Wydawnictwo Prolog
Autor Paulina Lipiec
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 104
Format 165 x 235
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Czytam po polsku. 12 opowiadań z ćwiczeniami
Twoja ocena