Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

CPE Listening & Speaking Skills 1. Podręcznik + DigiBook

W magazynie
SKU
9781471575860
SKU 9781471575860
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 210 x 297
Nasza cena 71,20 zł Normalna cena 89,00 zł
CPE Listening & Speaking Skills 1-2 (New Edition) to seria wydawnicza zgodna z obowiązującym od 2013 roku formatem egzaminu Certificate of Proficiency in English. Seria składa się z dwóch części i systematycznie rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia na poziomie wymaganym na egzaminie CPE.

Poziom CEF: C2

Podręcznik (Student’s Book) składa się z następujących części:
- Wprowadzenie - zawiera informację o typach zadań, które zdający ma do wykonania w dwóch z czterech części egzaminu CPE - Listening i Speaking.
- Część A: Listening - zawiera pięć kompletnych testów zgodnych z formatem egzaminu CPE w części Listening.
- Część B: Speaking Practice & Speaking Tests - zawiera pięć sekcji Speaking Practice oraz pięć testów zgodnych z formatem egzaminu CPE w części Speaking.
- Dzięki sekcjom Speaking Practice, które poprzedzają każdy test, uczniowie mogą m.in.: zapoznać się ze słownictwem dotyczącym różnorodnych zagadnień, np.: The Media, Culture & Tradition, Man Versus Nature (Topic Resources) oraz przydatnymi wyrażeniami i zwrotami (Useful Language), skorzystać ze wskazówek dotyczących strategii egzaminacyjnych (Test Tip), wykonać ćwiczenia rozwijające umiejętność spójnego organizowania wypowiedzi ustnej z użyciem bogatego słownictwa i struktur gramatycznych, a także wysłuchać nagrań przedstawiających kandydatów w sytuacjach egzaminacyjnych.

Do książki ucznia dołączono kod umożliwiający pobranie DigiBooka, będącego cyfrowym, interaktywnym odpowiednikiem drukowanej wersji publikacji. DigiBook został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, iOS i Android – dzięki temu może być wykorzystywany na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach, smartfonach. Uczeń, pracując z DigiBookiem, otrzymuje natychmiastową informację zwrotną o błędach popełnionych podczas wykonywania zadań. Każde ćwiczenie może wykonać wielokrotnie, a to pomaga w zapamiętaniu struktur językowych i przygotowaniu się do egzaminu. DigiBook pozwala także na wysłuchanie nagrań do zadań z zakresu rozumienia ze słuchu. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu.
Więcej informacji
SKU 9781471575860
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 64
Format 210 x 297
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CPE Listening & Speaking Skills 1. Podręcznik + DigiBook
Twoja ocena