Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Clan 7 Con Hola, Amigos! 2. Podręcznik + zawartość online

W magazynie
SKU
9788498485363
SKU 9788498485363
Wydawnictwo EdiNumen
Autor Valero Pilar
Data Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 83
Format 210 x 295
Nasza cena 77,89 zł Normalna cena 95,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Kurs składa się z czterech podręczników, obejmujących poziomy A1 (części pierwsza i druga) i A2 (części trzecia i czwarta) zgodnie z ESOKJ. Każda część serii Clan 7 składa się z podręcznika, zeszytu ćwiczeń oraz przewodnika metodycznego dla nauczyciela. Treść kursu została opracowana przy merytorycznym wsparciu Instytutu Cervantesa.

Kurs Clan 7 uczy przez zabawę, wykorzystując piosenki, gry i ilustrowane historie w atrakcyjny i przystępny sposób. Seria prezentuje kulturowe bogactwo świata hiszpanojęzycznego, a także rozwija umiejętności językowe przez zróżnicowane zadania praktyczne.

Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, których zawartość odpowiada założeniom Plan curricular Instytutu Cervantesa. Rozwinięcie tych treści znajduje się w kursie interaktywnym Hola, amigos!, zatwierdzonym przez Instytut Cervantesa we współpracy z Uniwersytetem Alberta w Kanadzie. Każdy z rozdziałów podzielony jest na trzy części. Do podręcznika dołączony jest komiks podsumowujący omówiony materiał za pomocą różnorodnych historii.

Atutem całej serii jest nacisk na nauczanie języka hiszpańskiego oparty na aktywnej obserwacji, udziale w zabawach i grach poprzez śpiew, rysunek i prace manualne. Historie dotyczące państw hiszpanojęzycznych opowiedziane przez 9 barwnych postaci z 9 państw obszaru hiszpanojęzycznego umożliwiają poznanie historii i kultury tej części świata. Całość wsparta narzędziami interaktywnymi zapewnia ciągły rozwój umiejętności uczniów z zakresu nauki języka obcego.
Więcej informacji
SKU 9788498485363
Wydawnictwo EdiNumen
Autor Valero Pilar
Data Wydania 2013
Oprawa Miękka
Ilość stron 83
Format 210 x 295
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clan 7 Con Hola, Amigos! 2. Podręcznik + zawartość online
Twoja ocena