Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Civil Engineering. Career Paths. Podręcznik

W magazynie
SKU
9781471568008
SKU 9781471568008
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Adrian Hanson (PhD), Jenny Dooley
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Nasza cena 57,60 zł Normalna cena 72,00 zł
Poziom biegłości językowej wg CEF: A1-B1.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów.

Przykładowe tematy to: jednostki miar, materiały, konstrukcje stalowe, betonowe, drewniane, prace ziemne, zagadnienia związane z budownictwem mieszkalnym oraz budową dróg, mostów, lotnisk, tras kolejowych, metra itp.

Civil Engineering z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach związanych z budownictwem lądowym i wodnym, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781471568008
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Adrian Hanson (PhD), Jenny Dooley
Data Wydania 2018
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Civil Engineering. Career Paths. Podręcznik
Twoja ocena