Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Civil Aviation. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471562488
SKU 9781471562488
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans, Jacob Esparza
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Format 210 x 300
Nasza cena 62,08 zł Normalna cena 74,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Przykładowe tematy to: budowa samolotu, komunikacja z pasażerami i kontrolerem lotu, charakterystyka lotu samolotem (np. prędkość, wysokość, podstawowe manewry), lotnisko i obsługa naziemna, wieża kontroli lotów, warunki atmosferyczne, procedury bezpieczeństwa.

Civil Aviation z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w lotnictwie cywilnym, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie dotyczącym pracy zawodowej.

DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, iOS, Android - można więc z niego korzystać na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach. Tak jak inne cyfrowe narzędzia wydawnictwa Express Publishing cechuje go bardzo wysoki stopień interaktywności. Oznacza to, że uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do przewidzianych dla danej publikacji materiałów multimedialnych (np. nagrań audio).
Więcej informacji
SKU 9781471562488
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans, Jacob Esparza
Data Wydania 2017
Oprawa Miękka
Format 210 x 300
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Civil Aviation. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook
Twoja ocena