Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Chemia w Zadaniach i Przykładach. Zbiór Zadań dla Klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej

W magazynie
SKU
9788326731433
SKU 9788326731433
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Teresa Kulawik, Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło
Rok Wydania 2017
Oprawa Miękka
Format 170 x 240
Nasza cena 30,15 zł Normalna cena 33,50 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Zbiór zadań dla klas 7 i 8 szkoły podstawowej „Chemia w zadaniach i przykładach” to rozwiązanie wspierające naukę chemii zarówno z lekcji na lekcję, jak i podczas przygotowań do sprawdzianów czy konkursów chemicznych. Zawiera kody dostępu do dodatkowych materiałów na stronie docwiczenia.pl.

  • - Zawiera opisy wszystkich doświadczeń chemicznych zalecanych przez nową podstawę programową z chemii do realizacji w szkole podstawowej.
  • - Jest pomocny w utrwalaniu wiedzy i kształceniu umiejętności z lekcji na lekcję dzięki różnorodnym zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
  • - Skutecznie wspiera opanowywanie różnych sposobów rozwiązywania zadań, zarówno obliczeniowych, jak i problemowych dzięki przykładom opisanym krok po kroku.
  • - Umożliwia kształcenie umiejętności wykraczających poza wymagania podstawy programowej dzięki zadaniom i treściom zamieszczonym w dziale "Przygotowanie do konkursów chemicznych".
  • - Doskonale sprawdza się podczas powtarzania wiadomości przed sprawdzianami dzięki "ABC chemii" i ułatwia uczniom weryfikację umiejętności dzięki testom przekrojowym.
  • - Zapewnia uczniom dostęp do animacji i filmów na stronie docwiczenia.pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.
Więcej informacji
SKU 9788326731433
Wydawnictwo Nowa Era
Autor Teresa Kulawik, Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło
Rok Wydania 2017
Oprawa Miękka
Format 170 x 240
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Chemia w Zadaniach i Przykładach. Zbiór Zadań dla Klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej
Twoja ocena