Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Checkpoint B2+. Student's Book + książka cyfrowa. Wydawnictwo Macmillan

W magazynie
SKU
9788381525121
SKU 9788381525121
Wydawnictwo Macmillan
Autor David Spencer, Monika Cichmińska, Gill Holey
Data Wydania 2021
Nr dop. MEN NPP: 959/4/2021, SPP: 958/4/2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 184
Nasza cena 85,68 zł Normalna cena 102,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Przygotowanie do matury 2023.Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym. Seria pozwala na systematyczne przygotowanie uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej.Dodatkowo Checkpoint:

- Pomaga uczniom poznać i utrwalić szeroki zakres zróżnicowanego słownictwa przydatnego zarówno na egzaminie maturalnym, jak i w życiu codziennym.

- Ułatwia naukę struktur gramatycznych poprzez przedstawienie ich w nowoczesny, kontekstowy sposób.Warto wiedzieć:

- Teksty na których pracują uczniowie, poruszają aktualne i bliskie im tematy, dzięki czemu są bardziej interesujące i angażujące. Wszystkie dłuższe teksty są dostępne także w formie nagrań audio.

- Sekcje Integrating Skills rozwijają różnego rodzaju umiejętności, w tym m.in. mediację językową. Sekcje te poruszają także zagadnienia kulturowe oraz technologiczne i rozwijają umiejętności społeczne uczniów.

- Sekcja Skills Checkpoint ułatwia powtórzenie materiału leksykalno-gramatycznego z całego rozdziału w formie zadań maturalnych sprawdzających wszystkie umiejętności.

- Duża liczba zadań komunikacyjnych wymaga aktywnego udziału w lekcji, również pracy w parach i grupach.

- Słownictwo z podręcznika będzie dostępne w popularnej aplikacji Quizlet.Nowoczesne materiały wideo. W materiałach do kursu znajdują się także nagrania wideo Life Skills, które są powiązane tematycznie z rozdziałami i poruszają życiowe zagadnienia bliskie współczesnym nastolatkom. Filmy rozwijają umiejętności społeczne uczniów i skutecznie wspomagają nauczanie wielopłaszczyznowe.Dodatkowe karty pracy pomagają zapamiętać słownictwo pojawiające się w filmach i wspierają rozwój umiejętności językowych.Filmy, skrypty i karty pracy są dostępne na platformach Student’s Resource Centre oraz Teacher’s Resource Centre.
Więcej informacji
SKU 9788381525121
Wydawnictwo Macmillan
Autor David Spencer, Monika Cichmińska, Gill Holey
Data Wydania 2021
Nr dop. MEN NPP: 959/4/2021, SPP: 958/4/2021
Oprawa Miękka
Ilość stron 184