Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Career Paths: Software Engineering. Class Audio CDs

W magazynie
SKU
9781471519352
SKU 9781471519352
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Enrico Pontelli
Data Wydania 2014
Oprawa Pudełko
50,00 zł
Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania tekstów do ćwiczeń rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.

Software Engineering z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w branży związanej z inżynierią oprogramowania, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Career Paths to seria podręczników dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781471519352
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Virginia Evans, Jenny Dooley, Enrico Pontelli
Data Wydania 2014
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Career Paths: Software Engineering. Class Audio CDs
Twoja ocena