Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Engineering. Career Paths. Podręcznik

W magazynie
SKU
9781780980164
SKU 9781780980164
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Charles Lloyd, James A Frazier
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 35
Format 210x290
Nasza cena 58,31 zł Normalna cena 72,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Książka składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: materiały i narzędzia, projekty, specyfika różnych rodzajów zawodów inżynierskich.

Engineering z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w zawodach wymagających kwalifikacji inżynierskich, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Career Paths to nowość na polskim rynku wydawniczym. Rewelacyjna seria podręczników dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781780980164
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Charles Lloyd, James A Frazier
Data Wydania 2011
Oprawa Miękka
Ilość stron 35
Format 210x290
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Engineering. Career Paths. Podręcznik
Twoja ocena