Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Electrical Engineering. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook

W magazynie
SKU
9781471568688
SKU 9781471568688
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Denise Paulsen, Jenny Dooley
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 42
Format 211 x 295
74,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Electrical Engineering z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących jako inżynierowie elektrycy, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie dotyczącym pracy zawodowej.

Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów.

Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.
Więcej informacji
SKU 9781471568688
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Denise Paulsen, Jenny Dooley
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 42
Format 211 x 295
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Electrical Engineering. Career Paths. Podręcznik + Kod DigiBook
Twoja ocena