Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Career Paths. Cinematography. Student's Book + kod DigiBook. Wydawnictwo Express Publishing

W magazynie
SKU
9781471596773
SKU 9781471596773
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Angie Beauchamp, Jenny Dooley
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Komunikat specjalny dupl
Nasza cena 76,53 zł Normalna cena 89,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Cinematography z serii Career Paths to podręcznik do języka angielskiego zawodowego dla osób przygotowujących się do pracy lub już pracujących w branży filmowej i telewizyjnej - operatorów kamery, reżyserów, scenarzystów, producentów filmowych, a także techników fotografii.
Książka ucznia (Student's Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: ustawienie kamery i użycie jej poszczególnych funkcji, oświetlenie, zasady kadrowania, montaż, organizacja pracy na planie filmowym.
Do podręcznika dołączono kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji książki - DigiBooka. DigiBook to interaktywny odpowiednik publikacji drukowanej. Zawiera pełny materiał z drukowanej wersji podręcznika. Ponadto uczeń może wykonywać zadania w interaktywny sposób i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną o poprawnych i błędnych odpowiedziach. DigiBook oferuje także dostęp do nagrań audio, filmów i słowniczka.
Poziom biegłości językowej wg CEF: A1-B1
Opis serii Career Paths: Career Paths to seria publikacji dla osób pragnących poznać język angielski lub pogłębić jego znajomość w celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy tytuł jest poświęcony innej specjalności zawodowej. Książki są nieocenioną pomocą zarówno dla uczniów, studentów i początkujących adeptów, jak i doświadczonych praktyków danego zawodu. Mogą być wykorzystane w liceach, technikach, szkołach zawodowych, na uczelniach wyższych i specjalistycznych kursach językowych. Publikacje z serii Career Paths pozwalają na zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych przy jednoczesnym poznawaniu i ćwiczeniu słownictwa związanego z daną specjalnością zawodową.
Więcej informacji
SKU 9781471596773
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Angie Beauchamp, Jenny Dooley
Data Wydania 2020
Oprawa Miękka
Komunikat specjalny dupl