Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Cardline: Dinozaury. Gra Planszowa

W magazynie
SKU
3558380031147
SKU 3558380031147
Wydawnictwo REBEL.PL
Autor Frédéric Henry
Rok Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Nasza cena 46,20 zł Normalna cena 60,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Liczba graczy: 2 - 8 osób
Wiek: od 5 lat
Czas gry: około 15 minut

Gra "Cardline: Dinozaury" jest podobna do "Cardline: Zwierzęta", ale jest o dinozaurach! Karty przedstawiają te prehistoryczne gady, ale także inne zwierzęta, które żyły dawno temu, ich nazwy oraz epoki, w których występowały. Dodatkowo jedna ze stron karty zawiera kolejne, ważne w grze informacje o zwierzęciu - średnią długość i wagę.

Przed każą rozgrywką gracze decydują, czy będą porównywać długości zwierząt czy ich wagę. Następnie kładą na środku stołu jedną, losową kartę tak, aby wszyscy widzieli informacje o jego wybranym współczynniku, a następnie na przemian wybierają spośród swoich kart zwierzęta i, nie widząc szczegółowych informacji o nich, starają się odgadnąć, czy dane zwierzę było większe (lub cięższe) od tych znajdujących się na stole (gracz może położyć kartę pomiędzy już leżącymi kartami lub na początku albo na końcu formującego się szeregu kart).

Po położeniu karty sprawdza się poprawność jej umieszczenia. Jeśli karta została położona prawidłowo, karta zostaje na miejscu. W przeciwnym wypadku zostaje ona odrzucona, a gracz ciągnie dodatkową kartę i dokłada ją do swoich kart, których musi się pozbyć w trakcie gry.

Gracz, który pierwszy prawidłowo umieści wszystkie swoje karty, wygrywa!
Więcej informacji
SKU 3558380031147
Wydawnictwo REBEL.PL
Autor Frédéric Henry
Rok Wydania 2015
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Cardline: Dinozaury. Gra Planszowa
Twoja ocena