Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Być synową i nie zwariować

W magazynie
SKU
9788383380896
SKU 9788383380896
Wydawnictwo Rebis
Autor Katarzyna Miller, Anna Bimer
Data Wydania 2023
Oprawa Miękka
Ilość stron 320
Nasza cena 30,08 zł Normalna cena 44,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Jak się nie zgubić w trójkącie bermudzkim teściowa-syn-synowa?

W bestsellerowej książce Być córką i nie zwariować psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna Miller oraz dziennikarka Anna Bimer przeanalizowały relacje córek i matek, w tej przyglądają się relacjom równie trudnym – synowych z teściowymi.

Czasami spoglądają na nie z perspektywy teściowych, ale w większości skupiają się na problemach żon i partnerek mężczyzn, a nie ich matek.

Bycie synową nie jest bowiem łatwe. I to od samego początku. Kobieta, często młoda, wchodzi do obcej rodziny, która przyjmuje ją różnie: jedna ciepło i serdecznie, inna obojętnie, a jeszcze inna – z rezerwą, a czasem nawet z niechęcią. Spotykają się dwie kobiety – jedna starsza, druga młodsza, wychowana przez inną kobietę. Obydwie ukształtowane przez pokolenia kobiet w swoich rodzinach. Obydwie w relacji z tym samym mężczyzną – jedna z nich go urodziła i wychowała, druga – układa sobie z nim życie.

Mężczyzna zwykle się stara, lecz nie zawsze potrafi ułatwić partnerce kontakt ze swoją matką, która dla synowej często pozostaje tajemnicą.

Można śmiało powiedzieć, że układ teściowa-syn-synowa to potencjalny trójkąt bermudzki. Być synową i nie zwariować jest przewodnikiem dla kobiet, które chcą wiedzieć, jak się w nim nie zgubić.
Więcej informacji
SKU 9788383380896
Wydawnictwo Rebis
Autor Katarzyna Miller, Anna Bimer
Data Wydania 2023
Oprawa Miękka
Ilość stron 320