Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Business Partner A2+. Coursebook with eBook and Online Practice

W magazynie
SKU
9781292392950
SKU 9781292392950
Wydawnictwo Pearson
Autor Margaret O'Keeffe, Lewis Lansford, Ros Wright, Mark Powell, Lizzie Wright
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka
Nasza cena 151,81 zł Normalna cena 182,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Ośmiopoziomowy, nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego w biznesie.

Materiał opracowany został z myślą o osobach uczących się, które dopiero stoją przed wyborem ścieżki zawodowej, jak również o osobach pracujących, dla których kluczowa jest sprawna komunikacja w międzynarodowym środowisku pracy.

Kurs charakteryzuje innowacyjne podejście do rozwoju komunikacji. Dzięki partnerstwu ze światowej renomy agencjami prasowymi i informacyjnymi jak the Financial Times, BBC i ITN kurs dostarcza uczniom autentycznego i praktycznego języka z obszaru biznesu. Nowoczesna struktura kursu daje lektorowi dużą swobodę w doborze materiałów i aktywności dopasowanych do potrzeb rozwojowych i zainteresowań uczniów.
Książce towarzyszą cyfrowe wersje podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń, wzbogacone o elementy interaktywne, dostępne online wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę.Zestaw idealnie sprawdzi się przy pracy w domu, podczas nauki w trybie zdalnym oraz w ramach „blended learning”.Dostęp do materiałów cyfrowych ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na stronie.

Kontakt ze wsparciem technicznym Pearson dostępny przez Formularz kontaktowy.
Więcej informacji
SKU 9781292392950
Wydawnictwo Pearson
Autor Margaret O'Keeffe, Lewis Lansford, Ros Wright, Mark Powell, Lizzie Wright
Data Wydania 2021
Oprawa Miękka