Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Business English. Marketing and Sales. Podręcznik + CD

W magazynie
SKU
9781846799938
SKU 9781846799938
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Nevine Abdel Khalik, Hassan Badr, Dina El-Araby
Rok Wydania 2009
Oprawa Miękka
Nasza cena 33,20 zł Normalna cena 41,50 zł
Podręcznik składa się z 5 rozdziałów i zadania w formie projektu pozwalającego na powtórzenie całości materiału. Każdy rozdział zaczyna się od wprowadzenia (Warm-up Activity), po którym następują części poświęcone rozwijaniu sprawności czytania, pisania i słuchania oraz na koniec mówienia (Assessment). Ciekawym rozwiązaniem jest podział ćwiczeń ze względu na stopień trudności na dwie części łatwiejszą (a) dla high beginners i trudniejszą (b) dla poziomu low intermediate.

Business English: Marketing and Sales to podręcznik do nauki Business English przygotowany przez doświadczonych nauczycieli ESP. Publikacja przeznaczona jest zarówno dla osób posiadających przygotowanie teoretyczne, jak i dla tych z doświadczeniem zawodowym. Dzięki swej strukturze doskonale sprawdzi się w grupach o zróżnicowanym poziomie zaawansowania: od high beginners do low intermediate.
Materiał zawarty w podręczniku jest przeznaczony do realizacji w trakcie 36 godzin lekcyjnych – może to być np. kurs 6-tygodniowy (po 6 godzin tygodniowo) lub intensywny kurs 6-dniowy w firmie.
Więcej informacji
SKU 9781846799938
Wydawnictwo Express Publishing
Autor Nevine Abdel Khalik, Hassan Badr, Dina El-Araby
Rok Wydania 2009
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Business English. Marketing and Sales. Podręcznik + CD
Twoja ocena