Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1

W magazynie
SKU
9788382026207
SKU 9788382026207
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Autor Julia Quinn
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 480
Nasza cena 32,77 zł Normalna cena 44,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Jeżeli jeszcze nie słyszałaś o przygodach rodziny Bridgertonów, to najwyższa pora nadrobić zaległości i sięgnąć po pierwszy tom historii pt. “Mój książę”. Saga z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom romansów historycznych, więc jeśli jesteś jedną z nich, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Powieść "Bridgertonowie. Mój książę" jest pierwszym tomem sagi, która opowiada o przygodach rodziny Bridgertonów. Główną bohaterką tej powieści jest Daphne Bridgerton - urocza młoda kobieta, która stawia swoje pierwsze kroki w towarzystwie. Mimo tego, że jest inteligentna i urzekająca, nie może się pochwalić szczęściem w miłości. Mimo uczestniczenia w kolejnych balach nikt jeszcze nie poprosił jej o rękę.

W odwrotnej sytuacji jest książę Simon, który wprost nie może się opędzić od wielbicielek i kobiet, które próbują go zainteresować swoją osobą. On natomiast nie planuje w najbliższej przyszłości się żenić, więc zrobiłby wszystko, aby kobiety przestały się nim tak interesować.

Wszystko to sprawia, że Daphne i Simon wpadają na pewien pomysł. Będą udawać związek - dzięki temu Simon będzie mógł się cieszyć świętym spokojem, a Daphne przyciągnie uwagę męskiego grona. Początkowo wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem, ale w miarę upływu czasu Daphne i Simon zauważają, że w ich relacjach pojawia się coś więcej. Czy połączy ich uczucie?
Więcej informacji
SKU 9788382026207
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Autor Julia Quinn
Data Wydania 2022
Oprawa Miękka
Ilość stron 480