Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Boom Boom Psiaki i Kociaki

W magazynie
SKU
5900511019094
SKU 5900511019094
Wydawnictwo Trefl
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Format 150 x 260 x 110
Nasza cena 48,22 zł Normalna cena 60,29 zł

Szukasz dynamicznej gry, która zapewni rozrywkę całej rodzinie? "Boom Boom. Psiaki i Kociaki" to gra, w której liczy się spryt, zręczność i spostrzegawczość. Tutaj wiek nie ma żadnego znaczenia. Każdy może wygrać!

W grze "Boom Boom" należy jak najszybciej zebrać zestawy tych samych zwierzaczków. W tym celu gracze wymieniają, w tym samym czasie, karty z ręki z kartami, które są dostępne na planszy. Gra zawiera 56 kart z uroczymi grafikami, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi piesków i kotków. Skompletowany zestaw składa się z czterech kart.

W "Boom Boom" liczy się szybkość, ponieważ gracze mogą polować na te same "Psiaki" lub "Kociaki". Gdy cel zostanie osiągnięty, zdobywca zestawów musi jak najszybciej zadzwonić w dzwonek, który dołączony jest do zestawu. Zwycięzcą zostaje osoba, która najszybciej zbierze odpowiednią ilość zestawów.

Warto również dodać, że rozgrywka może przebiegać w kilku wariantach. Dzięki temu, na pewno nie znudzi się po kilku użyciach i będzie wspaniałą alternatywą, np. podczas deszczowych wieczorów. Dzięki tej grze dzieci i rodzice mogą spędzić razem aktywnie czas i świetnie się bawić.

Gra "Boom Boom. Psiaki i Kociaki" jest odpowiednia dla dzieci powyżej 6. roku życia. Do rozpoczęcia gry wystarczą dwie osoby, ale im więcej osób bierze w niej udział, tym rozgrywka jest ciekawsza. W zestawie znajdują się karty do gry, dzwonek, plansza oraz instrukcja.

Więcej informacji
SKU 5900511019094
Wydawnictwo Trefl
Data Wydania 2019
Oprawa Pudełko
Format 150 x 260 x 110
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Boom Boom Psiaki i Kociaki
Twoja ocena