Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Biologia Campbella. Wydawnictwo Rebis

W magazynie
SKU
9788381885102
SKU 9788381885102
Wydawnictwo Rebis
Autor Lisa A. Urry, Michael L. Cain, Steven A. Wasserman
Data Wydania 2023
Oprawa Twarda
Ilość stron 1480
Format 230 x 280
Nasza cena 221,26 zł Normalna cena 299,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Biologia to niezwykle szeroka dziedzina, łącząca w sobie setki subdyscyplin, które wspólnie pokazują, jak działa nasz empirycznie sprawdzalny, naturalny świat. Poznawanie tej wiedzy powinno opierać na rzetelnych i dobrze opracowanych pomocach edukacyjnych. Jedną z nich jest podręcznik "Biologia Campbella". W ręce czytelników oddano trzecią z wydanych w Polsce edycji. Poznaj tajniki natury wraz z nią.

Podręcznik ten został opracowany przez doświadczonych, nagradzanych i słynnych biologów, którzy doskonale wiedzą, jak tworzyć pomoce naukowe. W ten sposób rzetelną i aktualną wiedzę połączono z logicznym rozkładem materiału, przystępnym językiem i setkami wyjątkowych ilustracji oraz infografik, które wspomagają proces nauki i nauczania.

Nowa, trzecia już edycja, zawiera jeszcze więcej informacji z dziedzin, które są dziś w nieustannym rozwoju, czyli genetyki, ewolucji i ekologii. Jednocześnie nie zabrakło nowych ilustracji i odnośników literackich do wielu innych subdyscyplin. Wszystko to sprawia, że podręcznik ten jest pasjonującą lekturą nie tylko dla studentów kierunków medycznych i biologiczno-chemicznych, ale też dla każdego, kto jest zainteresowany funkcjonowaniem świata.

Autorami tej książki są Lisa A. Urry, Michael L. Cain oraz Steven A. Wasserman, którzy wspólnymi siłami tworzą i aktualizują to niezwykle poczytne kompendium wiedzy biologicznej. Zawarta w nim treść jest wynikiem ich bogatego doświadczenia i długich lat badań.
Więcej informacji
SKU 9788381885102
Wydawnictwo Rebis
Autor Lisa A. Urry, Michael L. Cain, Steven A. Wasserman
Data Wydania 2023
Oprawa Twarda
Ilość stron 1480
Format 230 x 280