Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Automatyzacja Przemysłu Spożywczego. Casebook

W magazynie
SKU
9788301183059
SKU 9788301183059
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor Ewa Matyszewska
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 150
Nasza cena 89,10 zł Normalna cena 99,00 zł
Jedyne na rynku opracowanie, w którym na konkretnych przykładach z polskiego i zagranicznego rynku przedstawione są usprawnienia w przemyśle spożywczym, pozwalające na zmniejszenie kosztów, a także zwiększenie efektywności produkcji.

AUTOMATYZACJA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO to książka napisana przez praktyków, którzy na co dzień doradzają oraz wdrażają w przedsiębiorstwach rozwiązania usprawniające produkcję. W publikacji szczegółowo opisano liczne studia przypadków z przeprowadzonych wdrożeń, co pozwoli Czytelnikom na skorzystanie ze sprawdzonych w praktyce rozwiązań. Poradnik ma wielowymiarowy charakter. Pokazuje usprawnienia w branży spożywczej na różnych etapach produkcji – od przygotowania produktów, przez ich przetwarzanie, po paletyzację.

Swoimi doświadczeniami w zakresie automatyzacji i robotyzacji podzieliły się takie firmy, jak np.: Kärcher, ASTOR, Mitsubishi, SCHUNK czy Stäubli. Z książki dowiemy się także, jakie efekty w różnych przedsiębiorstwach przynosi stosowanie urządzeń takich firm jak: OMRON, FANUC, KUKA.

Idealnym uzupełnieniem publikacji są wywiady z przedstawicielami firm, które zdecydowały się na wprowadzenie swoich zakładów w XXI wiek. Opowiadają oni o problemach, które mieli przed zastosowaniem automatyzacji, podejmowanych decyzjach i tym, jak wygląda ich nowa rzeczywistość po wprowadzonych zmianach.

Casebook to ekskluzywna seria poradników dla menedżerów.
Więcej informacji
SKU 9788301183059
Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor Ewa Matyszewska
Data Wydania 2015
Oprawa Miękka
Ilość stron 150
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Automatyzacja Przemysłu Spożywczego. Casebook
Twoja ocena