Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Arriba 2. Podręcznik + ćwiczenia

W magazynie
SKU
9788395150319
SKU 9788395150319
Autor Telmo Diz, Javier Infante, Santiago Vasqez
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Nasza cena 84,14 zł Normalna cena 99,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Arriba 2. Podręcznik + Ćwiczenia Arriba to nowa seria podręczników do nauki języka hiszpańskiego, która narodziła się aby uczynić naukę ciekawszą i bardziej atrakcyjną dla ucznia. Podręcznik stara się również, w miarę możliwości, ułatwić i uprzyjemnić pracę nauczycielowi.

Podręcznik został stworzony przede wszystkim z myślą o polskich uczniach, ponieważ został napisany w tym kraju przez lektorów, którzy pracują tu od wielu lat. Zawiera on wiele odniesień, postaci i nawiązań kulturowych dotyczących Polski.

Kurs Arriba został opracowany zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, dzięki czemu każda z książek to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako języka obcego, składający się z dwunastu rozdziałów. Znajdziemy w nim wszystko, co niezbędne, aby lekcje stały się proste i przyjemne: tematy do konwersacji, gry, ciekawą historię oraz jasne i przystępne wyjaśnienie gramatyki wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi jej przyswojenie.

Wśród zalet naszego kursu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców należy wyróżnić:

Jasno i przystępnie wyjaśniona gramatyka. Zróznicowane ćwiczenia dostosowane do różnych sposobów przyswajania wiedzy. Równowaga między gramatyką, słownictwem, pracą własną ucznia i interakcją. Nagrania zrealizowane przez osoby, których językiem ojczystym jest hiszpański. Historia, która łączy wszystkie rozdziały. Prosta i ciekawa szata graficzna. Przedstawienie zagadnień kulturowych Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Liczne materiały dodatkowe dostępne na stronie internetowej www.editnos.com.

Więcej informacji
SKU 9788395150319
Autor Telmo Diz, Javier Infante, Santiago Vasqez
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Arriba 2. Podręcznik + ćwiczenia
Twoja ocena