Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Angielski w Tłumaczeniach. Gramatyka 2

W magazynie
SKU
9788364211447
SKU 9788364211447
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 154
Format 195 x 252
Nasza cena 31,92 zł Normalna cena 39,90 zł
Druga część kursu do praktycznej nauki języka angielskiego, która łączy w sobie naukę gramatyki oraz umiejętności mówienia. Drugie, poszerzone wydanie wzbogacone zostało o kolejne zagadnienia i kurs audio w dwóch wersjach językowych (polsko-angielskiej oraz angielskiej).
Książka zawiera:
- setki zdań i wyrażeń do tłumaczenia przydatnych na co dzień wraz z odpowiedziami, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności;
- czytelne wskazówki w języku polskim, ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka angielskiego;
- płytę CD (mp3) z ponad 5-godzinnym kursem audio, pomagającym w utrwaleniu przyswojonej wiedzy, ćwiczeniu wymowy i poprawnego konstruowania zdań;
- przystępny układ stron, który zmotywuję cię do codziennej nauki.
To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym+ (A2). Zawiera zagadnienia takie jak: użycie Past Simple i Past Continuous, czasowniki nieregularne, First Conditional, użycie: would like, should, too & enough, still, yet, already & not anymore, przyimki w pytaniach, przymiotniki z końcówką -ed i -ing, użycie anything/something/nothing i wiele innych.
 
Książka to idealny suplement do regularnej nauki języka angielskiego. W prosty i jasny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Jest to też doskonały materiał wspomagający naukę zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia.
Więcej informacji
SKU 9788364211447
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak
Rok Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 154
Format 195 x 252
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Angielski w Tłumaczeniach. Gramatyka 2
Twoja ocena