Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Angielski w Tłumaczeniach. Business 3. Książka + CD

W magazynie
SKU
9788364211218
SKU 9788364211218
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak, Filip Radej
Rok Wydania 2014
Oprawa Miękka
Nasza cena 35,92 zł Normalna cena 44,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h

Nowa formuła nauki i innowacyjny sposób ćwiczenia języka. Ostatnia z serii trzech książek do nauki słownictwa i porozumiewania się w języku angielskim w zakresie biznesu - poziom zaawansowany (C1-C2).

Książka zawiera 35 rozdziałów pogrupowanych według różnych tematów związanych z biznesem, np. finance, accounting, production, legal issues, logistics, itd.

Każdy rozdział zawiera słowniczek oraz zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami, dzięki czemu od razu możemy sprawdzić poprawność naszych zdań. Zawiera też wskazówki z cennymi informacjami na temat użycia, często popełnianych błędów, kolokacji oraz synonimów. Pozwala to na ćwiczenie języka biznesowego w mówieniu w zdaniach codziennego użytku, a zarazem sprawdzanie poprawności językowej oraz wzbogacenie słownictwa biznesowego.

Książka zawiera płytę mp3 z ponad 7-godzinnym kursem ze słownictwem i zdaniami do ćwiczenia mówienia i wymowy.

Jest to idealne narzędzie dla studentów kierunków ekonomicznych, osób pracujących w biznesie, pragnących poprawić swoje umiejętności językowe w zakresie biznesowego języka angielskiego.

Wszystkie książki z tej serii to kompleksowe zestawienie słownictwa niezbędnego do swobodnego poruszania się środowisku biznesowym, zachowując przy tym poprawność językową.

Więcej informacji
SKU 9788364211218
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak, Filip Radej
Rok Wydania 2014
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Angielski w Tłumaczeniach. Business 3. Książka + CD
Twoja ocena