Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

Angielski w Tłumaczeniach. Business 2. Książka + CD

W magazynie
SKU
9788364211201
SKU 9788364211201
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak, Filip Radej
Rok Wydania 2014
Oprawa Miękka
Nasza cena 34,32 zł Normalna cena 42,90 zł

Nowa formuła nauki i innowacyjny sposób ćwiczenia języka. Druga z serii trzech książek do nauki słownictwa i porozumiewania się w języku angielskim w zakresie biznesu - poziom średnio zaawansowany (B1-B2).

Książka zawiera 35 rozdziałów pogrupowanych według różnych tematów związanych z biznesem, np. marketing, advertising, negotiations, presentations, management, technology, itd. Każdy rozdział zawiera słowniczek oraz zdania do tłumaczenia wraz z odpowiedziami, dzięki czemu od razu możemy sprawdzić poprawność naszych zdań. Zawiera też wskazówki z cennymi informacjami na temat użycia, często popełnianych błędów, kolokacji oraz synonimów. Pozwala to na ćwiczenie języka biznesowego w mówieniu w zdaniach codziennego użytku, a zarazem sprawdzanie poprawności językowej. Książka zawiera płytę mp3 (ponad 7-godzinny kurs) ze słownictwem i zdaniami do ćwiczenia mówienia i wymowy.
Jest to idealne narzędzie dla studentów kierunków ekonomicznych, osób pracujących w biznesie, pragnących poprawić swoje umiejętności językowe w zakresie biznesowego języka angielskiego.

Więcej informacji
SKU 9788364211201
Wydawnictwo Preston Publishing
Autor Magdalena Filak, Filip Radej
Rok Wydania 2014
Oprawa Miękka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Angielski w Tłumaczeniach. Business 2. Książka + CD
Twoja ocena