Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Idiomy i Czasowniki Złożone. Angielski

W magazynie
SKU
9788379841042
SKU 9788379841042
Wydawnictwo SuperMemo
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 224
Format 135 x 192
Nasza cena 55,91 zł Normalna cena 69,90 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Poznaj idiomy i czasowniki złożone, a język angielski nie będzie miał przed Tobą tajemnic!

Kurs Idiomy i czasowniki złożone. Angielski zapewni Ci najlepsze wsparcie podczas intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze wyrażenia, których nie tłumaczymy w sposób dosłowny, i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.

Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki idiomów i czasowników złożonych wraz z definicjami, polskimi tłumaczeniami i przykładami użycia. Treść książki uzupełniają dwa kursy multimedialne: English. Idioms oraz English. Phrasal Verbs, do nauki łącznie 3800 wyrażeń. Są one dostępne w serwisie SuperMemo.com oraz w aplikacjach SuperMemo dla systemów Android, iOS oraz Windows PC. Dodatkowe wsparcie podczas nauki otrzymasz dzięki nagraniom MP3, przeznaczonym do osłuchiwania się z wyrażeniami oraz ich wymową, np. podczas jazdy samochodem lub w trakcie różnych form aktywności fizycznej (kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych).

SuperMemo.com to między innymi:
- oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością,
- bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki,
- dostęp do wielu kursów językowych o różnej tematyce i poziomach zaawansowania,
- możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu,
- możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na smartfony, tablety i komputery.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Wymagania sprzętowe:
Windows: komputer z systemem Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 500 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.
Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play).
iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).

Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie SuperMemo.com/apps.
Więcej informacji
SKU 9788379841042
Wydawnictwo SuperMemo
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 224
Format 135 x 192
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Idiomy i Czasowniki Złożone. Angielski
Twoja ocena