Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

Angielski dla zerówek. Audio CD

W magazynie
SKU
9788376217406
SKU 9788376217406
Wydawnictwo Macmillan
Autor Patricia Acosta, Angela Padrón
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Nasza cena 68,56 zł Normalna cena 83,60 zł
60 KART NA 60 ZAJĘĆ
W praktycznej zamykanej teczce do wykorzystania zarówno przez anglistę, jak i nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Kurs rozpoczyna się krótką sekcją Welcome, w której uczniowie poznają siebie i bohaterów kursu, a zakończy sekcją Goodbye, w której uczniowie podsumują zdobytą wiedzę, pożegnają się z bohaterami i powitają z nowym bohaterem, którego poznają po wakacjach, w klasie 1.

DO NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ
Kurs umiejętnie włącza naukę języka angielskiego w codzienne zajęcia przedszkolne. Jest spójny z treściami realizowanymi w języku ojczystym, uwzględnia realia polskiej zerówki, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby dzieci w tym wieku.

W RYTMIE DZIECKA
Nauka języka dostosowana jest do naturalnej potrzeby ruchu rozbrykanych sześciolatków. Maskotka-piłeczka Happy towarzyszy dzieciom w licznych grach i zabawach językowych, umożliwia dynamiczne wprowadzenie słownictwa i sprawdzenie zrozumienia słówek oraz sprawne zarządzanie dyscypliną na zajęciach.

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI POZAJĘZYKOWYCH
Poza rozwijaniem umiejętności językowych, w kursie Angielski dla zerówek kładziemy również nacisk na rozwijanie umiejętności pozajęzykowych, takich jak percepcja słuchowa spostrzegawczość wzrokowa, orientacja przestrzenna, koordynacja wzrokowo-ruchowa (zręczność i precyzja), duża i mała motoryka, rozróżnianie prawej i lewej strony, wskazywanie kierunków, orientacja na kartce papieru, umiejętności szeregowania i klasyfikowania, koncentracja, pamięć czy umiejętność pracy w grupie.

PERFEKCYJNE WSPARCIE DLA NAUCZYCIELA
Książka dla nauczyciela w języku polskim zawiera wszystko, co jest potrzebne do łatwego przygotowania i prowadzenia lekcji:

przejrzysty format (1 strona do 1 lekcji)
cele lekcji, kluczowe słownictwo i struktury
szczegółowe scenariusze zajęć w języku polskim
wyraźny podział na poszczególne etapy zajęć
etapy lekcji rozpisane w czasie
pomysły na dodatkowe ćwiczenia
praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju dziecka
MODELOWA WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI
Arkusze osiągnięć to materiały dodatkowe, informujące rodziców o zakresie wprowadzonego materiału i postępach dziecka.

MASKOTKA HAPPY
Maskotka piłeczka Happy, to wyjątkowy przyjaciel przedszkolaków. Rozwesela, wspiera, motywuje. Towarzyszy dzieciom w licznych grach i zabawach językowych, umożliwia dynamiczne wprowadzenie słownictwa i sprawdzenie zrozumienia słówek oraz sprawne zarządzanie dyscypliną na zajęciach. Świetnie sprawdzi się jako pomocnik nauczyciela na lekcjach w przedszkolu ale też jako przyjaciel najmłodszych w ich domowych zabawach Zabawy z Happym rozwijają wyobraźnię, twórcze pomysły, inteligencję i pomysłowość dzieci
Więcej informacji
SKU 9788376217406
Wydawnictwo Macmillan
Autor Patricia Acosta, Angela Padrón
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka