Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Adobe Photoshop CC-CC PL. Oficjalny Podręcznik

W magazynie
SKU
9788328322493
SKU 9788328322493
Wydawnictwo Helion
Autor Conrad Chavez, Andrew Faulkner
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 384
Format 167 x 237
Nasza cena 69,30 zł Normalna cena 77,00 zł

O Photoshopie, kultowej aplikacji do edycji fotografii, słyszeli nawet ci, którzy nigdy nie zajmowali się obróbką zdjęć — to klasa sama w sobie. W ciągu ponad dwudziestu lat swojej historii oprogramowanie to bardzo się zmieniło, stając się potężnym, bardzo rozbudowanym i złożonym środowiskiem pracy grafika, wyposażonym w ogromną liczbę funkcji i narzędzi. Nawet osoby, które pracują z Photoshopem od lat, nie wykorzystują wielu jego użytecznych możliwości. A szkoda!

Książka, którą masz przed sobą, jest częścią serii Oficjalny Podręcznik. Została opracowana w taki sposób, by maksymalnie ułatwić Ci naukę obsługi Photoshopa. Dzięki niej zapoznasz się z podstawami pracy w tym programie. W piętnastu lekcjach przystępnie objaśniono poszczególne jego funkcje, podano szczegółowe wskazówki do ćwiczeń, udostępniono też pliki z przykładowymi materiałami.

Podręcznik będzie przydatny szczególnie dla początkujących użytkowników, ale docenią go również osoby chcące zapoznać się z nowościami wprowadzonymi w Photoshopie w wersji CC. W podręczniku przedstawiono: elementy interfejsu Adobe Photoshop — obszar roboczy wraz z poszczególnymi menu, paskami narzędziowymi i panelami, sposób rozpoczęcia pracy z Photoshopem, nowe elementy Photoshopa, takie jak Creative Cloud z połączonymi obiektami inteligentnymi, narzędzie Content-Aware Move do efektywnego projektowania zawartości ekranów dla różnych urządzeń, nowe podejście do optymalizacji grafik, najefektywniejsze metody zarządzania i prezentowania zdjęć.

Naucz się Photoshopa i twórz prawdziwe dzieła grafiki!

Więcej informacji
SKU 9788328322493
Wydawnictwo Helion
Autor Conrad Chavez, Andrew Faulkner
Data Wydania 2016
Oprawa Miękka
Ilość stron 384
Format 167 x 237
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Adobe Photoshop CC-CC PL. Oficjalny Podręcznik
Twoja ocena