Opinie o Nas
Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Abecadło do pudełka wpadło Litery polskie dwuznaki i zmiękczenia

W magazynie
SKU
9788371345623
SKU 9788371345623
Wydawnictwo Harmonia
Data Wydania 2013
Oprawa Inna
Nasza cena 23,39 zł Normalna cena 26,00 zł
"Abecadło do pudełka wpadło" jest pomocą dydaktyczną do nauki liter oraz czytania metodą sylabową i pisania. Przeznaczone jest dla starszych przedszkolaków oraz uczniów młodszych klas, a także dla tych wszystkich, którym nauka literek sprawia trudności.

Publikacja składa się z dwóch teczek. W tej części znajdują się materiały dotyczące liter polskich, dwuznaków oraz zmiękczeń.

Na awersie każdej karty znajdują się cztery litery: mała i wielka pisana oraz mała i wielka drukowana. Są one umieszczone na tle niebieskim (gdy jest to spółgłoska) lub czerwonym (gdy znajduje się na nim samogłoska). Po włożeniu pociętych wcześniej kartoników do pudełka i zamknięciu go dziecko odwraca pudełko. Jeśli dobrze ułożyło kartoniki, na rewersie znajdzie wyraz przeważnie rozpoczynający się daną literą, zapisany literami pisanymi w liniaturze oraz niżej literami drukowanymi. Oba zapisy są dwukolorowe: czarno-zielone, zgodne z podziałem na sylaby – dzięki temu dziecku łatwiej będzie przeczytać słowo. Na górze rewersu znajduje się również zdjęcie ilustrujące wyraz, a także jego podział na głoski, przedstawiony za pomocą niebieskich i czerwonych prostokącików, oznaczających spółgłoski i samogłoski.
Więcej informacji
SKU 9788371345623
Wydawnictwo Harmonia
Data Wydania 2013
Oprawa Inna
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Abecadło do pudełka wpadło Litery polskie dwuznaki i zmiękczenia
Twoja ocena