Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 

51st State: Complete Master Set. Gra Karciana. Edycja Angielska

W magazynie
SKU
5902560380095
SKU 5902560380095
Wydawnictwo Portal
Autor Ignacy Trzewiczek
Rok Wydania 2016
Oprawa Pudełko
Nasza cena 111,30 zł Normalna cena 159,00 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
Każdy gracz musi dobrze znać język angielski.

Ilość graczy: 1 - 4 osób
Wiek graczy: od 14 lat
Czas rozgrywki: około 60-90 minut

Świat, który znasz przestał istnieć. Nie ma rządu. Nie ma armii. Nie ma cywilizacji. Bunt komputerów, wojna z maszynami, upadek świata ludzi. Stany Zjednoczone upadły na kolana. Wojna z maszynami trwa od trzydziestu lat. Powoli rosną ośrodki skupiające ludzi i próbujące zdobyć władzę w okolicy. Przejąć kontrolę nad sąsiadami. Zbudować nowy kraj. Nowy, 51. Stan…

51. Stan to gra karciana osadzona w uniwersum Neuroshimy, bestsellerowej gry fabularnej wydawnictwa Portal. Gracze wcielają się w role przywódców jednej z czterech frakcji (Mutanci, Kupcy, Nowojorczycy lub Appalachianie) i próbują rozwinąć swoją potęgę. Budują nowe Lokacje, podpisują Umowy, starają się atakować słabszych sąsiadów, by dostarczyć do bazy Zdobycze.

Mechanika gry opiera się na nowatorskiej regule pozwalającej użyć każdej z kart lokacji w grze na jeden z trzech sposobów – gracz sam decyduje, czy posiadaną kartę (np. Stacji paliw) chce wystawić jako Lokację, czy chce ja napaść i wystawić jako Zdobycz czy też chce z nią nawiązać handel i wystawić ją jako Umowę. Olbrzymia ilość decyzji, jakie mają gracze, bogactwo fabularne, sprawiają, że gra jest nieprawdopodobnie emocjonująca i posiada bardzo wysoki współczynnik regrywalności.
Więcej informacji
SKU 5902560380095
Wydawnictwo Portal
Autor Ignacy Trzewiczek
Rok Wydania 2016
Oprawa Pudełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:51st State: Complete Master Set. Gra Karciana. Edycja Angielska
Twoja ocena